КИЇВ
вул. Машинобудівна, 42

print@promokon.ua

 Viber  Telegram

 КОРПОРАТИВНІ НОВОРІЧНІ 
 ПОДАРУНКИ 

Всі люди споконвіку дарують один одному сувеніри та подарунки, як в якості уваги, так і в якості винагороди. Дана традиція жива і до сих пір. Особливо важливою вона стає в новорічний період. У цей час особливо важливо дарувати особливі новорічні сувеніри і подарунки. Ті, які будуть повністю виражати ваше особливе відношення до того, кому ви його даруєте.

В першу чергу, таке ставлення необхідно висловлювати в діловій сфері.

Бізнес-сувеніри на Новий рік несуть в собі велику роль як в розвиток відносин з партнерами, так і з клієнтами. А також, такі новорічні сувеніри, особливо з логотипом вашої компанії, будуть підтримувати тепле і позитивне ставлення співробітників до вашої компанії.


Новорічна продукція

Фотозона

Календарі

Щоденники

Чашки 

Листівки / Запрошення

Блокноти

Ростові фігури

Пакети

Толстовки / Худі 

Шарфи

Подарункові набори

Все в одному місці!

Набір "Затишний"

Подарунковий набір «Затишний» несе в собі цілий ряд приємних і теплих асоціацій. Всередині паперового пакета, виготовленого по Вашому дизайну, Ви знайдете м'який флісовий плед-подушку і свічку. Таке поєднання предметів подарує тільки позитивні емоції і відчуття теплоти і затишку. Плед і свічку Ви можете також прикрасити логотипом або написом, а також вибрати будь-яку колірну гамму. Такий подарунковий набір приверне увагу потенційного клієнта або стане приємним сувеніром для колег під час корпоративного свята.

Флісовий плед-подушка

Свічка-циліндр

Паперовий пакет

Набір "Чайний"

Спеціально для любителів чайних церемоній і затишних дружніх чаювань всередині колективу, ми розробили корпоративний чайний промо набір. У брендованому паперовому пакеті ми покладемо керамічну чашку, ароматний чай на Ваш вибір та молочний шоколад. Всі предмети в наборі можна також прикрасити Вашим логотипом або зображенням.

Чай

Чашка-циліндр

Шоколад молочний

Паперовий пакет

Набір "Новорічний"

Напередодні улюбленого свята ми починаємо замислюватися про подарунки для своїх колег, проводити цікаві новорічні акції та корпоративні заходи. Саме цей час надихнуло нас на створення новорічного промо набору. В картонній коробці ви отримаєте: календар на наступний рік, виконаний у Вашому корпоративному стилі, щоденник і ручку. Ви можете розмістити свій логотип на ручці та на щоденнику. Новорічний промо набір обов'язково сподобається Вашим колегам і не залишить байдужими клієнтів.

Календар-будиночок

Щоденник А5

Ручка кулькова

Коробка картонна

Не знайшли те, що шукали?

Якщо Вам подобається один з наших подарунків, але ви хочете додати ті чи інші елементи, або від чогось відмовитися, наші менеджери допоможуть вам у цьому і Ви отримаєте саме той подарунок, який Вам потрібен.

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, І МИ ПІДГОТУЄМО РОЗРАХУНОК

Ім'я *
Номер телефону *
Електронна пошта
Опишіть Ваше замовлення
Макети завантажте на https://fex.net та додайте посилання

ЧОМУ З НАМИ ЛЕГКО І ПРИЄМНО

Ми процюємо, коли інші сплять

Любимо робити все гарним

Нас рекомендуют и звертаються повторно

Власне
виробництво

Допомога з макетом

Ціни на веб-сайті друкарні носять ознайомчий характер і не є публічною офертою.

2014 © ООО «ДРУКАРНЯ ПРОМОКОН»

03067, м.  Київ, вул. Машинобудівна, 42

 print@promokon.ua