РЕКЛАМНІ МАТЕРІАЛИ
ДЛЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ЗАХОДІВ

print@promokon.ua

 ПРО НАШУ  КОМПАНІЮ   ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
 ДОСТАВКА по Україні 
БУДЬ-ЯКІ РОЗМІРИ

Ми - українська компанія, яка займається виробництвом рекламно-сувенірної продукції. Виготовляємо стенди BrandWall і PressWall, друкуємо банера, наносимо зображення на футболки, ручки, чашки та інші промо товари для організаторів заходів під ключ. Від ідеї до готового товару на майданчику замовника. 

За період трохи більше п'яти років ми встигли заслужити довіру таких компаній як: PUMA Ukraine, Київстар, Royal Canin, Amazon, Marie Claire, IKEA, TUI Україна, Київпастранс, SportLife, Фігаро Кейтеринг, Гола Правда, IСTV, DEPS, Світова Карта, Зоопарк , ДемАльянс, Panasonic, Data Group, KMBS, LiftMarketing, YoungMind, 4Smart Acаdemy, Діма Ковпак, і багато інших. 

Ми доставили нашу продукцію в такі міста як: Київ, Стокгольм, Гонконг, Берлін, Занзібар, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Дніпро, Харків, Бровари, Бердичів, Буча, Біла Церква, Вишневе, Боярка, Миколаїв, Запоріжжя, Маріуполь, Луганськ, Донецьк, Ужгород ...

Що ви отримуєте,
звернувшись до нас:

Оперативність

Якщо вам необхідний Press-Wall в Києві терміново, ми виготовимо його всього за один день. При цьому, конструкції вже є на нашому складі, зателефонуйте і уточніть наявність!

Увага до деталей

Оплатити наші послуги можна як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

Індивідуальний підхід

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально. Будь-які тонкощі та побажання будуть грамотно реалізовані в роботі. У будь-який момент ви можете зателефонувати і проконтролювати виконання роботи.

Заявка

Порядок роботи

Заказ

Дзвінок менеджеру або заявка через форму на сайті.

Розрахунок

Виробляємо розрахунки і погоджуємо остаточну вартість замовлення.

Оплата

Приймаємо оплату з ПДВ.

Виготовлення

Оперативне виконання замовлення. При необхідності виготовляємо сигнальний зразок.

Друк банеру

Якісний широкоформатний друк.

Доставка

Швидка доставка і монтаж конструкцій по Києву і Україні.

2014 © ТОВ «ДРУКАРНЯ ПРОМОКОН»

03067, м. Київ, вул. Машинобудівна, 42

print@promokon.com.ua