Мобільний зв'язок працює з перебоями. Пишіть у Телерам.

Мобільний зв'язок може працювати з перебоями. Пишіть у Телерам.

print@promokon.ua

 Viber  Telegram

Telegram:
@promokon

print@promokon.ua

(044) 383-53-74

(093) 743-25-27
 ПОЛІГРАФІЧНА 

 ПРОДУКЦІЯ  


Якісна поліграфічна продукція суттєво підвищує імідж компанії в очах покупця, формуючи певний рівень довіри. Навіть маленька організація виглядає серйозним підприємством, якщо у неї є вся необхідна рекламна і ділова поліграфічна продукція.

Блокноти та щоденники

Паперові та пластикові бейджи

Буклети будь-яких форматів і тиражів.

 Бірки для товарів. Будь-яка форма.

Стандартні, вирізні, оригінальні.

Друк каталогів продукції для бренду.

Кишенькові, настільні, настінні.

Поштові, вітальні, для карток та інші.

Листівки, запрошення та інше.

Звичайна порізка, плотерна, аплікація.

Папки з мелованого або диз картону.

Плакати та афіші будь-якого тиражу

Подарункові, дисконтні, бонусні.

 Паперові, картонні або пластикові.

Стандартні, квадратні, вирізні. 

Цінуєте свій час? Заповніть форму і менеджери підберуть для Вас необхідне.

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсет - можливість друку на папері та матеріалі-самоклейках. Всілякі рекламні або сувенірні ідеї можна втілити і перенести на папір - від буклетів, ресторанних меню і календариків до іменних сертифікатів і ексклюзивних бізнес-візиток. 

Офсетний друк - це друк без контакту з друкованою формою. Дана технологія передбачає перенесення фарби з друкованої форми на запечатуваний матеріал не безпосередньо, а через проміжний офсетний циліндр. Зображення на друкарській плоскій поверхні, на відміну від інших методів друку, робиться не дзеркально, а прямо.

Офсетний друк наноситься в такий спосіб: фарба потрапляє на папір, проходячи два вала, як мінімум (один вал має назву вала з формою, другий - офсетний вал), далі на форму наноситься конкретне зображення і після прояву засвічені частини починають притягувати воду і відштовхувати будь-яку маслянисту субстанцію, зокрема фарбу. Решта незасвічені частини форм починають відштовхувати воду і притягувати фарбу, таким чином фарба формує потрібне зображення. Кожен поворот зволожуючих валиків з друкарською формою супроводжується омиванням водою, потім через систему барвистих валиків наноситься фарба.

Зображення переноситься з валу друкованої формою на офсетний вал, після цього - на папір.

Офсетний вал сприяє меншому зносу форми і кращої рівності фарби.


ЦИФРОВИЙ ДРУК

Цифровий друк використовується для абсолютно будь-якої поліграфії - починаючи від звичайної візитки або флаєра, закінчуючи брошурами або каталогами. Область застосування даних машин набагато ширша звичайних можливостей, і включає в себе оформлення зовнішньої реклами, фотографії, репродукції творів художнього характеру, текстилю та іншого. 

Цифровий друк - виготовлення тиражної продукції за допомогою "цифрового" постачання - механізмів, що друкують безпосередньо з електронних файлів і використовується не офсетна технологія, а техніка прямого нанесення фарб (як в принтерах).

Умовно цифровий друк можна розділити на кілька підвидів:
- листовий цифровий друк застосовується для виробництва великого тиражу рекламних матеріалів - буклети, візитки і т.д.
- широкоформатний цифровий друк застосовується для виробництва зовнішньої та інтер'єрної реклами. Матеріал для такої печатки - папір, банерна тканинна основа, сітка, спеціальний текстильний матеріал для друку. Ширина друку таких машин може досягати 5 м. Довжина - десятки метрів, тому ідеально підходить для зовнішньої об'ємної реклами.

Підготовка до друку в цифровому методі обмежується лише роботою з кольорами, окреслених міток і розташуванням на друкованому аркуші. Зображення виставляється безпосередньо на самому пристрої.

ТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Трафаретний друк або шовкографія використовується і має популярність у виготовленні рекламно-іміджевої та сувенірної продукції. Дозволяє виготовити візитки, таблички, бланки, індивідуальні пакети, футболки і т.д.

Трафаретний друк - метод відтворення зображень, текстів і різних написів за допомогою трафаретної друкованої форми, через яку фарба проникає на друкований матеріал. Спосіб трафаретного друку дозволяє отримати відбиток за допомогою продавлювання фарби через форму. Для такої друкарської форми використовується трафарет з тонкої сітки натурального шовку, синтетики або металевих ниток з ненасеним на них зображенням. Фарба наноситься на матеріал через відкриті осередки. Отже, фігура трафаретного друку - це комбінована форма сітки і шаблону.


Ціни на веб-сайті друкарні носять ознайомчий характер і не є публічною офертою.

2014 © ТОВ «ДРУКАРНЯ ПРОМОКОН»

03067, м.  Київ, вул. Машинобудівна, 42

 print@promokon.ua