Мобільний зв'язок працює з перебоями. Пишіть у Телерам.

Мобільний зв'язок може працювати з перебоями. Пишіть у Телерам.

print@promokon.ua

 Viber  Telegram

Telegram:
@promokon

print@promokon.ua

(044) 383-53-74

(093) 743-25-27
 СУВЕНІРНА 

 ПРОДУКЦІЯ 


ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

 Унісекс, чоловічі, жіночі, дитячі. Різні кольори. Механічні, напіавтматичні, автоматичні.
від 260 грн

Різноманітний вибір ручок, на які є можливість нанести потрібну Вам інформацію і логотип компанії.
від 6,50 грн

Ексклюзивна чашка з логотипом є одним з лідерів сувенірної продукції. Чашка з логотипом компанії поліпшить робочий настрій. Великий вибір кольорової гами, матеріалу і форм.

від 80 грн

Термокружка зі своїм принтом актуальна для сучасних людей. Вигідно відрізняється і виграє своєю функціональністю на тлі звичайної ємності для рідини.
від 268 грн

Щоденники

Щоденник в м'якій або шкіряній обкладинці, з тисненням або печаткою, внутрішній блок білий або кремовий, датований.
від 120 грн

Пляшки для води

Вода - це життя! Підтримувати водний баланс організму дуже важливо. Пляшки для води - відмінний варіант, як для щоденного використання, так і для занять спортом.

від 150 грн

 Браслети

Силіконові браслети різних кольорів. Дорослі та дитячі.
від 20 грн

Power Banks

Універсальний переносний зарядний пристрій з особистим малюнком додасть його господареві індивідуальності.
від 300 грн

Нанесення зображень, логотипів і написів на сувеніри

Не знайшли те, що шукали або просто цінуєте свій час? 
Заповніть форму і менеджери підберуть для вас необхідне.

ДЕКОЛЬ

Деколь - це найнадійніший спосіб нанесення на керамічні або скляні вироби. Малюнки, зроблені деколлю, практично неможливо змити з поверхні чашки або тарілки. Після високотемпературного випалу в муфельній печі керамічна фарба впікається в поверхню глазурі, забезпечуючи довговічну фотокераміку. 

Зображення, нанесене деколлю, прослужить стільки ж, скільки буде існувати сама чашка, попільничка, тарілка або келих. 

Технологія деколювання є однією з найбільш популярних технологій нанесення зображення на вироби з кераміки, скла, порцеляни.

точно сполучення декількох кольорів

зносостійкий спосіб друку 

ТАМПОДРУК

Тамподрук - одна з найбільш популярних технологій нанесення зображення на промо продукцію і бізнес-подарунків. Це вид глибокого друку, в процесі якого фарба переноситься з друкованої форми на виріб за допомогою спеціального тампону. 

Тамподрук використовують для нанесення фірмової символіки, в першу чергу, на предмети з пластика і ПВХ - ручки, брелоки, флешки, годинники та інші аксесуари для офісу.
Найбільш популярний тамподрук на пластику. Часто виконують і тамподрук на дереві, особливо якщо зображення не можна нанести лазером (він може розплавити лакове покриття предмета).

швидкий друк

друк невеликої партії

необмежена кількість кольорів

можливість друку складних зображень

ШОВКОГРАФІЯ 
(трафаретний друк)

Шовкографія або трафаретний друк - технологія нанесення малюнків фарбами на найрізноманітніші поверхні. Такий спосіб підходить для декорування різної сувенірної продукції з пластика, дерева, паперу. З його допомогою можна наносити написи, логотипи, назви на чашки, склянки, флешки, підставки та іншу промо-продукцію.
Шовкотрафарет в Україні є одним з найдоступніших способів друку. Ми також широко використовуємо його у своїй роботі. У нас можна замовити друк шовкотрафаретом на різній сувенірній продукції. Якщо Вам потрібно зробити велике замовлення для будь-якого корпоративного заходу або одиничний виріб для незвичайного подарунку, то наші фахівці підберуть для Вас найоптимальніший варіант. Серед запропонованих нами варіантів Ви обов'язково знайдете те, що Вас влаштує.

друк не потовщує тканину

можливість використання спецефектів

відмінні показники зносостійкості

велика кількість кольорів

УФ-ДРУК

УФ-друк носить таку назву тому, що в процесі друку застосовується ультрафіолет. З його допомогою чорнила миттєво тверднуть, полімеризуються на матеріалі основи, на яку наноситься малюнок. Таким чином, зображення може наноситися на будь-яку поверхню. Так як чорнила не вбираються в матеріал, а залишаються на його поверхні, зображення залишається барвистим.
Завдяки тому, що УФ-друк можна здійснювати на різного виду матеріалах, в тому числі і на структурних поверхнях, вона придатна і для інтер'єрного, і для зовнішнього використання під сувенірну продукцію.

можливе нанесення на готовий виріб

великий вибір кольорів

об'ємна фактура зображення

довговічність і зносостійкість

СУБЛІМАЦІЙНИЙ ДРУК

Один з методів нанесення друку на нашому виробництві - друк сублімації. Вона забезпечить високу стійкість зображення, яке збереже насиченість і яскравість фарб на тривалий період. Це може бути сувенірний друк на будь-якому текстилі й аксесуарах. Зараз актуальний фотодрук. Особливою популярністю користуються чашки, келихи та інший посуд з логотипом компанії або з фотозображенням.
Це цікавий і оригінальний подарунок. Розмістити на них можна все, що завгодно, головне включити фантазію. Розробити макет в будь-якому напрямку допоможуть наші фахівці. Ми наносимо дизайнерський і ексклюзивний друк.

фотореалістична якість

тканина зберігає свою структуру

можливість замовити до 10-штук 

терміновий друк

ЛАЗЕРНЕ

ГРАВІРУВАННЯ

та РІЗКА

Лазерне гравірування - це метод нанесення зображення за допомогою сфокусованого лазерного променя, а в процесі лазерної різки під впливом лазерного променя матеріал
ділянки, яка розрізається, плавиться, займається, випаровується або видувається струменем газу. Ми готові виготовити для Вас найнеймовірніші сувеніри.
Наша компанія пропонує різні варіації малюнків, візерунків, написів, які зроблять цікавим і унікальним будь-який предмет. Лазерні технології допоможуть перетворити навіть найпростіший сувенір.
Сьогодні доступна і користується успіхом гравірування гаджетів, брелків, запальничок, автомобільних аксесуарів та іншої промоційної продукції.
Для гравірування замовник вибирає цитату, малюнок, візерунок і надає макет з ескізами або ж звертається за допомогою з ідеєю до наших фахівців. За допомогою комп'ютерної програми макет обробляється і лазерний промінь виконує напис точно за заданим шаблоном.

багата кольорова гамма

об'ємна фактура зображення

довговічність і зносостійкість

Ціни на веб-сайті друкарні носять ознайомчий характер і не є публічною офертою.

2014 © ТОВ «ДРУКАРНЯ ПРОМОКОН»

03067, м.  Київ, вул. Машинобудівна, 42

 print@promokon.ua